POZNAJ INTERKOLOR

Od projektu po gotowy produkt z dostawą do klienta.
  • Studio Interkolor to firma powstała w oparciu o wielokierunkowe, ponad 20-letnie  doświadczenie na rynku reklamy i projektowania grafiki reklamowej. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją  materiałów reklamowych, ale także planowaniem i doradztwem w zakresie kreacji wizerunku i reklamy.

  • Współpracujemy z renomowanymi: drukarniami, dystrybutorami gadżetów reklamowych oraz właścicielami zewnętrznych nośników reklamowych.

  • Naszymi Klientami są firmy handlowe i usługowe, gabinety lekarskie i kosmetyczne, szpitale, komitety wyborcze i partie polityczne, jednostki samorządowe, szkoły i wiele innych…

  • Siedziba firmy znajduje się pod Poznaniem ale działamy na terenie całej Polski!

 

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – wiemy, że zadowolony Klient to nasza najlepsza reklama!

SPRAWNE DZIAŁANIE I OSZCZĘDNOŚCI

Taniej, szybciej i wygodniej współpracuje się z jedną firmą, która kompleksowo zapewnia wszystkie niezbędne produkty. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy zaoferować najlepsze na rynku ceny.

NOWOCZESNE PROJEKTOWANIE

Prace projektowe wykonywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży i zgodne z najnowszymi trendami w reklamie. Projektujemy materiały do zastosowań w druku, internecie oraz innych mediach.

Szanowni Państwo,

w świecie przepełnionym wszechobecną reklamą nawet najlepsze usługi giną w gąszczu podobnych ofert. Często pierwsze kilka sekund decyduje o tym czy Klient wybierze Państwa firmę i czy zdobędziecie jego zaufanie. Dlatego przygotowanie narzędzi promocyjnych należy powierzyć profesjonalistom. To gwarancja zastosowania nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań.