Wszystko w jednym miejscu

Od projektu po gotowy produkt 
z dostawą do klienta.

Ekspresowa wycena

Napisz na: wycena@interkolor.eu
lub zadzwoń: 606 998 980

Doskonałe ceny i najwyższa jakość

Sprawdź aktualne promocje.
Wypróbuj nas a przekonasz się że warto!

Poznaj INTERKOLOR

Kompleksowe usługi reklamowe

Studio interkolor to firma powstała w oparciu o wielokierunkowe, ponad 20-letnie doświadczenie właściciela na rynku reklamy i projektowania grafiki reklamowej. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i produkcją  materiałów reklamowych, ale także planowaniem i doradztwem w zakresie kreacji wizerunku i reklamy.

Nasze projekty.

Z uwagi na dużą różnorodność zleceń realizowanych przez Studio Interkolor prezentujemy tu tylko przykładowe projekty zrealizowane dla naszych klientów.

Kompleksowość

Zajmujemy się zarówno projektowaniem materiałów reklamowych od podstaw, jak i dostosowaniem oraz drukiem materiałów dostarczonych przez Klienta.

Krótkie terminy realizacji

Rzetelność i dostawa materiałów na czas to dla nas absolutny priorytet. Nasz Klient przed złożeniem zamówienia zawsze wie kiedy zostanie ono zrealizowane.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu.

Projekty przedstawiane są klientom w kilku wariantach do wyboru, ewentualne poprawki są nanoszone bez dodatkowych opłat i bez ograniczeń.

Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z najnowszych promocji, w tym dziale publikujemy także informacje o nowościach w ciągle poszerzającej się ofercie Studia Interkolor.

Kolejne wizytówki

testaaaaaaaaaaaaa

Nowość – Wizytówki multinop

Nowe wizytówki z wielowarstwowego papieru.

This Is An Awesome Sticky Post

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of...

Nasze bestsellery

  • wizytówki 90×50

    99zł netto
    nakład 500szt.
  • ” A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone.

    Sarah Smith
    CEO, Apple